Indexmedica to:

W ciągu kilkunastu lat funkcjonowania nasze centrum stomatologiczne w Krakowie zyskało zaufanie tysięcy zadowolonych pacjentów. Wszystko to jest efektem standardu świadczonych usług medycznych oraz tego, że każdy pracujący u nas lekarz to wykwalifikowany dentysta lub stomatolog, dla którego praca to prawdziwa pasja. Nasze centrum stomatologiczne powstało w 2006 roku – na jego lokalizację wybraliśmy Kraków, będący sercem południowej Polski. W ten sposób z naszych usług skorzystało również wielu obcokrajowców odwiedzających Kraków w celach turystycznych lub biznesowych.

Każdy dentysta i stomatolog zajmujący się pacjentami w naszej klinice pracuje ma do dyspozycji szereg narzędzi diagnostycznych (radiowizjografia, rentgen pantomograficzny, tomografia komputerowa szczęki, żuchwy, zatok; mikrotomografia endodontyczna - CBCT, kamera wewnątrzustna, badania histopatologiczne), technologie leczenia zgodnie z aktualnymi europejskimi standardami i korzysta ze wsparcia wykwalifikowanego personelu. Nasi pacjenci mają pewność, że otrzymują pomoc, co jest naszą dumą i radością.

Od ponad 14 lat odnawiamy certyfikat ISO 9001, który poświadcza że stosujemy system zarządzania jakością w oferowanych Państwu usługach stomatologicznych.

Leczenia wykonane w Indexmedica objęte są gwarancją.

Stomatolog Kraków - Oferta

Szanowni Pacjenci, pracownia RTG jest czynna od poniedziałku do piątku i zalecana jest wcześniejsza tel. rejestracja na badanie pod numerami tel. 516 028 533 lub 12 631 11 33.

 

Jak oceniają nas nasi Pacjenci?

95%

Dobra komunikacja


Otrzymałem pełną i szczegółową informację o moim leczeniu.
98%

Indywidualne podejście


Lekarz był skupiony na zapewnieniu mi najlepszego rozwiązania w mojej indywidualnej sytuacji.
100%

Komfort


W IndexMedica czuję się komfortowo.
99%

Zadowolenie


Poleciłbym leczenie w INDEXMEDICA rodzinie i znajomym.
94%

Precyzja


Leczenie zostało przeprowadzone precyzyjnie i bezboleśnie.

Opinie pacjentów o naszych dentystach:

 • Dorota L.

  Jestem bardzo zadowolona z usług Indexmedica, profesjonalna obsługa, miła atmosfera, szybko i bezboleśnie:)

  Dorota L.
  Luty 2020
 • Małgorzata
  Szukałam długo miejsca, do którego mogę pójść bez lęku leczyć zęby i znalazłam wreszcie Indexmedica. Jeśli chodzi o Kraków, to jest to według mnie najlepszy stomatolog i piszę to z pełną odpowiedzialnością!
  Małgorzata
  listopad 2018
 • Piotr
  Po uzyskaniu szybkiej i fachowej pomocy nie mam najmniejszych wątpliwości, że Indexmedica to najlepszy dentysta w Krakowie. Diagnostyka rtg na miejscu, no i skuteczne leczenie – ząb uratowany i nie boli. Polecam!
  Piotr
  wrzesień 2018
 • Milena
  Miła, profesjonalna obsługa. Na konsultacji wyjaśnienie wszelkich wątpliwości, przystępnie przedstawiony i omówiony plan leczenia. Polecam ten gabinet - wiem co mówię bo w Krakowie odwiedziłam już kilka. Dziękuję zespołowi i gratuluję kierownictwu. Oby tak dalej!
  Milena
  lipiec 2018
 • Znów uśmiechnięty Edward P.
  Dzięki zespołowi lekarzy w INDEXMEDICA odzyskałem dawno utracony uśmiech. Artyści w swoim fachu. Zdecydowanie polecam wszystkim.
  Znów uśmiechnięty Edward P.
  Sierpień 2017
 • Agnieszka
  INDEXMEDICA – to bezbolesne leczenie stomatologiczne zarówno zachowawcze jak i chirurgiczne. Na bardzo wysokim poziomie. Profesjonalna i przemiła obsługa z pełną informacją daje możliwość świadomego wyboru przez pacjenta zalecanego leczenia. Poleciłam klinikę moim najbliższym, którzy są równie zadowoleni. DZIĘKUJĘ (Już nie boję się dentystycznych zabiegów :))
  Agnieszka
  marzec 2017
 • Marcin
  Super miejsce, bardzo fachowi i przyjaźni lekarze. Szybko postawiona diagnoza i wdrożone leczenie.Już nie boję się dentysty:) Same plusy!!:)
  Marcin
  październik 2016
 • Barbara C.
  Tworzycie Państwo znakomity, profesjonalny i kompetencyjny w swojej dziedzinie Zespół. Wart w pełni polecenia!
  Barbara C.
  marzec 2015

Nasi stomatolodzy i dentyści w Krakowie

Wszyscy dentyści pracujący w INDEXMEDICA w Krakowie mają duże doświadczenie w stomatologii i wysokie kwalifikacje. Nasi dentyści i stomatolodzy regularnie biorą udział w krajowych i zagranicznych szkoleniach, konferencjach i seminariach. 3 naszych lekarzy ma stopień doktora nauk medycznych.


Lek. dentysta Sebastian Ladyga

Kierownik medyczny


Stomatologia ogólna, leczenie endodontyczne, zachowawcze i protetyczne.

Lek. stom. Łukasz Kwieciński

Zastępca kierownika medycznego


Stomatologia ogólna, leczenie endodontyczne, zachowawcze i protetyczne.

Dr n. med. Paweł Namysłowski

Master of Science in Oral Implantology (M.Sc.)


Chirurgia stomatologiczna, implantologia, implantoprotetyka, protetyka. Ekspert w zakresie implantologii od DGOI.

Lek. dent. Maciej Rączkiewicz

Specjalista chirurgii stomatologicznej


Leczenie chirurgiczne, implanty.
Gabinet dentystyczny IndexMedica powstał z myślą o osobach, które pragną w kompleksowy sposób zadbać o piękno i zdrowie swojego uśmiechu. Oferujemy skuteczne metody dbania o zęby, w tym leczenie kanałowe (endodoncja) przeprowadzane przy użyciu najnowocześniejszych i najskuteczniejszych narzędzi oraz mikroskopu zabiegowego amerykańskiej firmy Global, wyprodukowanego w Stanach Zjednoczonych. W czasie zabiegów troszczymy się nie tylko o znakomite rezultaty leczenia, ale także o komfort i dobre samopoczucie pacjentów. Wszystkie zabiegi są bezbolesne oraz realizowane przy użyciu nowoczesnych i bezpiecznych metod. Oprócz leczenia pacjenci IndexMedica mogą skorzystać także z profesjonalnej diagnostyki, na którą składa się m. in. trójwymiarowa tomografia szczęk, zatok oraz rentgen zębów w Krakowie. Pole naszej działalności obejmuje także choroby dziąseł oraz profilaktykę ich występowania.

IndexMedica - krakowskie centrum stomatologiczne

Każdy dobry dentysta w Krakowie doskonale zdaje sobie sprawę z tego, że uśmiech musi być nie tylko zdrowy, ale także ładny. Wygląd naszych zębów w znaczącym stopniu wpływa bowiem na samopoczucie oraz jest swoistą wizytówką każdego człowieka. W trosce o piękno i estetykę zębów swoich pacjentów gabinet stomatologiczny IndexMedica przygotował takie usługi, jak implanty zębów i korony zębowe, dzięki którym można przywrócić komfort życia osobom, które utraciły swoje naturalne uzębienie. Do dyspozycji pacjentów jest także profesjonalne wybielanie zębów, które stanowi doskonałe zwieńczenie udanego leczenia oraz pozwala przez długi czas cieszyć się hollywoodzkim uśmiechem. Kompleksowa oferta i profesjonalne podejście do każdego pacjenta sprawiają, że IndexMedica nie bez powodu określany jest jako dobry stomatolog w Krakowie.