Co nas wyróżnia?

Doświadczenie, kompetencje i kompleksowe podejście do leczenia
Czy wiedzą Państwo że średnie doświadczenie zawodowe pracujących u nas lekarzy to ponad 14 lat? Taki staż zawodowy znaczy, że nasi specjaliści pomogli już wielu pacjentom odzyskać piękny uśmiech i że są Państwo w pewnych rękach. Nasi lekarze są nie tylko doświadczeni, ale również doskonale wyszkoleni – regularnie uczestniczą w krajowych i zagranicznych szkoleniach, kongresach i seminariach, aby stale podwyższać swoje kompetencje.

Dzięki zespołowi specjalistów jesteśmy w stanie zaoferować Państwu kompleksowe leczenie stomatologiczne zapewniające długofalowe efekty. Aby to osiągnąć, każdemu pacjentowi oferujemy pełną diagnostykę, w tym zaawansowaną diagnostykę radiologiczną (również z wykorzystaniem tomografu, który pozwala na wszechstronne obrazowanie radiologiczne), specjalistyczne konsultacje, przygotowanie pisemnego, szczegółowego planu leczenia wraz z kosztorysem oraz komfortowe leczenie. Nasze plany leczeń są transparentne i przygotowywane indywidualnie dla Państwa. Zawierają koszty wszystkich etapów leczenia.

Komfort i obsługa pacjenta
Używamy tradycyjnych znieczuleń, które charakteryzują się szybkim czasem działania oraz wysoką skutecznością oraz komputerowych znieczuleń a także oferujemy sedoanalgezję dożylną podawaną przez specjalistę anestezjologa. Personel naszego centrum regularnie uczestniczy w szkoleniach z zakresu standardów obsługi pacjenta.

Z przyjemnością informujemy, że od lat należymy do prestiżowego grona 5 najlepszych klinik w Polsce (na 1889 polskich klinik uwzględnionych w rankingu) wg niezależnego, międzynarodowego rankingu Global Clinic Rating® - www.gcr.org

System Zarządzania Jakością ISO i bezpieczeństwo
Jakość usług od początku naszej działalności była dla nas absolutnym priorytetem. System ISO to nie tylko renomowany na całym świecie certyfikat. To przede wszystkim polityka jakości, udokumentowane procesy i procedury, przeglądy, analizy; regularne, przeprowadzane przez niezależnych specjalistów audyty, w które w pełni zaangażowany jest cały personel centrum - dla Państwa bezpieczeństwa i komfortu. System ISO z powodzeniem działa w naszym centrum już od ponad 10 lat i co roku z sukcesem przechodzimy audyty przeprowadzane przez niezależnych kontrolerów TÜV Rheinland i na bieżąco mierzymy poziom satysfakcji pacjentów ze świadczonych przez nas usług.

Innowacyjne wyposażenie i materiały
Aby Państwa leczenie było efektywne, komfortowe i bezpieczne używamy sprzętu i materiałów tylko uznanych, renomowanych firm. Do dyspozycji naszych lekarzy, oprócz standardowego wyposażenia, są również mikroskopy stomatologiczne, tomograf komputerowy obsługiwany wyłącznie przez certyfikowanych techników radiologów, Piezosurgery®, kamery wewnątrzustne oraz specjalistyczne urządzenia do przeprowadzania leczenia endodontycznego. Jesteśmy pewni wysokiej jakości naszych usług.