Pomimo szeroko rozpowszechnionej opieki stomatologicznej, nadal duża część społeczeństwa cierpi na szereg różnego rodzaju schorzeń jamy ustnej. Dzieje się tak, ponieważ najzwyczajniej w świecie pacjenci boją się dentysty i unikają leczenia. Jedynym lekarstwem na ten fakt jest dobry stomatolog, który leczy nie tylko zęby, ale również lęk przed kolejnymi wizytami. Dentyści z Indexmedica doskonale zdają sobie z tego sprawę. Co zatem robimy, aby leczyć nie tylko zęby, ale także uzdrawiać podejście pacjentów do stomatologii i profilaktyki?Czym charakteryzuje się dobry dentysta i stomatolog?


Podstawowym kryterium, którym charakteryzuje się każdy dobry stomatolog i dentysta, są oczywiście odpowiednie kwalifikacje zawodowe. Jednak na nic się one zdadzą, jeśli wystraszony pacjent nie będzie współpracował z dentystą w trakcie leczenia. Nie możemy zapomnieć o tym, że leczenie zębów to praca zespołowa i pacjent również odgrywa tutaj ważną rolę. Dobry dentysta potrafi uspokoić pacjenta, dzięki czemu leczenie przebiega szybko i bez komplikacji. Stres związany z wizytą może uniemożliwić dokonanie niektórych skomplikowanych zabiegów. Dlatego nie można lekceważyć tego zjawiska.

Przyjazny gabinet dentystyczny


Odpowiednie podejście do pacjentów, gdzie dobry stomatolog jest w stanie zapanować nad stresem pacjenta, a nawet wprowadzić go w lepszy nastrój i zapewnić poczucie bezpieczeństwa, jest tutaj na wagę złota. Wystarczy jedna wizyta w przyjaznym dla pacjenta gabinecie dentystycznym, aby pokonać wieloletnie lęki. Dobry dentysta szczególnie ważną rolę odgrywa w przypadku dzieci, których pierwsza wizyta w gabinecie stomatologicznym powinna być jak najmniej stresująca. Jeśli do takiego nie trafimy, możemy zafundować dziecku wieloletnią traumę, czego konsekwencją będą chore i nieleczone zęby w dorosłości.

Bezstresowy dentysta dla dzieci


Nasi pacjenci mogą liczyć na sympatycznych lekarzy, którzy dokładnie wyjaśnią każdy etap leczenia i rozwieją wszelkie wątpliwości, zapewniając komfort i bezpieczeństwo. Dla dzieci przygotowaliśmy specjalne zabawki, za pomocą których wyjaśniamy, jak wygląda proces leczenia i odpowiednia higiena jamy ustnej. A wszystko to przebiega w przyjaznej i bezstresowej atmosferze. W ten sposób leczymy nie tylko zęby, ale również zawiedzione zaufanie, które przywracamy na nowo.

Jak oceniają nas nasi Pacjenci?

95%

Dobra komunikacja


Otrzymałem pełną i szczegółową informację o moim leczeniu.
98%

Indywidualne podejście


Lekarz był skupiony na zapewnieniu mi najlepszego rozwiązania w mojej indywidualnej sytuacji.
100%

Komfort


W IndexMedica czuję się komfortowo.
99%

Zadowolenie


Poleciłbym leczenie w INDEXMEDICA rodzinie i znajomym.
94%

Precyzja


Leczenie zostało przeprowadzone precyzyjnie i bezboleśnie.
parallax background

Nasi pacjenci o nas

 • Dorota L.

  Jestem bardzo zadowolona z usług Indexmedica, profesjonalna obsługa, miła atmosfera, szybko i bezboleśnie:)

  Dorota L.
  Luty 2020
 • Małgorzata
  Szukałam długo miejsca, do którego mogę pójść bez lęku leczyć zęby i znalazłam wreszcie Indexmedica. Jeśli chodzi o Kraków, to jest to według mnie najlepszy stomatolog i piszę to z pełną odpowiedzialnością!
  Małgorzata
  listopad 2018
 • Piotr
  Po uzyskaniu szybkiej i fachowej pomocy nie mam najmniejszych wątpliwości, że Indexmedica to najlepszy dentysta w Krakowie. Diagnostyka rtg na miejscu, no i skuteczne leczenie – ząb uratowany i nie boli. Polecam!
  Piotr
  wrzesień 2018
 • Milena
  Miła, profesjonalna obsługa. Na konsultacji wyjaśnienie wszelkich wątpliwości, przystępnie przedstawiony i omówiony plan leczenia. Polecam ten gabinet - wiem co mówię bo w Krakowie odwiedziłam już kilka. Dziękuję zespołowi i gratuluję kierownictwu. Oby tak dalej!
  Milena
  lipiec 2018
 • Znów uśmiechnięty Edward P.
  Dzięki zespołowi lekarzy w INDEXMEDICA odzyskałem dawno utracony uśmiech. Artyści w swoim fachu. Zdecydowanie polecam wszystkim.
  Znów uśmiechnięty Edward P.
  Sierpień 2017
 • Agnieszka
  INDEXMEDICA – to bezbolesne leczenie stomatologiczne zarówno zachowawcze jak i chirurgiczne. Na bardzo wysokim poziomie. Profesjonalna i przemiła obsługa z pełną informacją daje możliwość świadomego wyboru przez pacjenta zalecanego leczenia. Poleciłam klinikę moim najbliższym, którzy są równie zadowoleni. DZIĘKUJĘ (Już nie boję się dentystycznych zabiegów :))
  Agnieszka
  marzec 2017
 • Marcin
  Super miejsce, bardzo fachowi i przyjaźni lekarze. Szybko postawiona diagnoza i wdrożone leczenie.Już nie boję się dentysty:) Same plusy!!:)
  Marcin
  październik 2016
 • Barbara C.
  Tworzycie Państwo znakomity, profesjonalny i kompetencyjny w swojej dziedzinie Zespół. Wart w pełni polecenia!
  Barbara C.
  marzec 2015