Dorota L.

Luty 2020


Jestem bardzo zadowolona z usług Indexmedica, profesjonalna obsługa, miła atmosfera, szybko i bezboleśnie:)

Małgorzata

listopad 2018


Szukałam długo miejsca, do którego mogę pójść bez lęku leczyć zęby i znalazłam wreszcie Indexmedica. Jeśli chodzi o Kraków, to jest to według mnie najlepszy stomatolog i piszę to z pełną odpowiedzialnością!

Piotr

wrzesień 2018


Po uzyskaniu szybkiej i fachowej pomocy nie mam najmniejszych wątpliwości, że Indexmedica to najlepszy dentysta w Krakowie. Diagnostyka rtg na miejscu, no i skuteczne leczenie – ząb uratowany i nie boli. Polecam!

Milena

lipiec 2018


Miła, profesjonalna obsługa. Na konsultacji wyjaśnienie wszelkich wątpliwości, przystępnie przedstawiony i omówiony plan leczenia. Polecam ten gabinet - wiem co mówię bo w Krakowie odwiedziłam już kilka. Dziękuję zespołowi i gratuluję kierownictwu. Oby tak dalej!

Znów uśmiechnięty Edward P.

Sierpień 2017


Dzięki zespołowi lekarzy w INDEXMEDICA odzyskałem dawno utracony uśmiech. Artyści w swoim fachu. Zdecydowanie polecam wszystkim.

Agnieszka

marzec 2017


INDEXMEDICA – to bezbolesne leczenie stomatologiczne zarówno zachowawcze jak i chirurgiczne. Na bardzo wysokim poziomie. Profesjonalna i przemiła obsługa z pełną informacją daje możliwość świadomego wyboru przez pacjenta zalecanego leczenia. Poleciłam klinikę moim najbliższym, którzy są równie zadowoleni. DZIĘKUJĘ (Już nie boję się dentystycznych zabiegów :))

Marcin

październik 2016


Super miejsce, bardzo fachowi i przyjaźni lekarze. Szybko postawiona diagnoza i wdrożone leczenie.Już nie boję się dentysty:) Same plusy!!:)

Barbara C.

marzec 2015


Tworzycie Państwo znakomity, profesjonalny i kompetencyjny w swojej dziedzinie Zespół. Wart w pełni polecenia!