INDEXMEDICA powstała w czerwcu 2006 roku. Głównym celem naszej działalności jest oferowanie szerokiego spektrum wysokiej jakości usług stomatologicznych, w rozsądnej cenie. Naszym priorytetem jest świadczenie usług medycznych na najwyższym światowym poziomie. Aby zapewnić wysoką jakość leczenia, jako centrum stomatologiczne posiadające corocznie odnawiany certyfikat jakości ISO 9001:2008, zatrudniamy zespół doświadczonych lekarzy stomatologów oraz inwestujemy w nowoczesne technologie oraz materiały.

Centrum Stomatologii Estetycznej INDEXMEDICA posiada swoistą filozofię działania. Jesteśmy ukierunkowani na leczenie rodzinne. Przeprowadzamy wszelkiego rodzaju leczenia stomatologicznego – zarówno dorosłych, jak i dzieci.
W grudniu 2008 roku otrzymaliśmy międzynarodowy certyfikat jakości (Nr 75.100.30985), wydany przez niezależną jednostkę certyfikującą TÜV Rheinland InterCert, który potwierdza stosowanie w praktyce najwyższych standardów leczenia stomatologicznego wg normy ISO 9001:2008. Poza tym możemy pochwalić się nagrodą Najwyższa Jakość w Medycynie, nadaną przez Wielkopolskie Stowarzyszenie Badań nad Jakością pod Patronatem Ministerstwa Gospodarki, jak również elitarnymi certyfikatami Przedsiębiorstwo Fair Play oraz Solidna Firma, które są jasną deklaracją stosowania najwyższych standardów etycznych i rzetelności w działalności gospodarczej. W lutym 2010 roku przekształciliśmy się w Spółkę Akcyjną.

 

Jakość świadczonych usług stomatologicznych idzie w parze z wyznawanymi przez nas zasadami etyki zawodowej. Każdemu pacjentowi zapewniamy profesjonalną opiekę medyczną. Wszystko sprzyja tutaj miłej i pogodnej atmosferze – grono życzliwych lekarzy specjalistów, oddzielne gabinety, w których o każdego pacjenta dba lekarz i asystentka, punktualnie rozpoczynające się wizyty w korzystnym dla pacjenta terminie. Przed zabiegiem pacjenci i osoby towarzyszące mogą odpocząć w poczekalni, zapoznać się z nowymi czasopismami, wypić doskonałą kawę z ekspresu ciśnieniowego oraz skorzystać z komputera podłączonego do Internetu. Dzieci, które przyszły z rodzicami, mają możliwość zabawy pod opieką personelu, podczas gdy rodzice są u lekarza.
Znajdujemy się w ścisłym centrum Krakowa, serdecznie zapraszamy od poniedziałku do piątku w godzinach 8:00 do 20:00.