KOMUNIKAT W SPRAWIE SYTUACJI ZWIĄZANEJ Z KORONAWIRUSEM COVID-19W trosce o zdrowie naszych pacjentów prosimy o zapoznanie się z naszym komunikatem oraz dostosowanie się do przedstawionych wytycznych.

Wszystkie osoby, które zaobserwowały u siebie objawy grypopodobne (gorączka, kaszel, złe samopoczucie, duszności) proszeni są o przełożenie lub odwołanie wizyty. Pacjenci, którzy wrócili z regionów, w których występuje wysokie ryzyko zarażenia wirusem, proszeni są o przełożenie swoich wizyt. Po wejściu do gabinetu prosimy, aby w pierwszej kolejności zdezynfekowali Państwo ręce. Stanowisko do dezynfekcji rąk znajduje się przy wejściu do placówki. W Indexmedica obowiązkowe jest noszenie maseczki zasłaniającej nos oraz usta.

Prosimy nie przychodzić dużo wcześniej przed planowaną wizytą, zależy nam, aby w poczekalni recepcyjnej przebywało jak najmniej osób. Wszyscy nasi pacjenci, przed rozpoczęciem wizyty otrzymują od personelu recepcyjnego pisemne ankiety z pytaniami o ostatnie ich podróże oraz ew. występowanie objawów infekcji oraz jest im mierzona temperatura (w sposób bezdotykowy).

Klamki, uchwyty, powierzchnie płaskie są systematycznie dezynfekowanie zgodnie z wytycznymi WHO.

Przestrzenie wspólne oraz gabinety są regularnie wietrzone.

Stosowane są bakterio- i wirusobójcze lampy UV.

Personel używa wyspecjalizowanych środków ochrony – masek FFP3, kombinezonów, sterylnych hydrofobowych fartuchów itp.

Zostały wydzielone śluzy bezpieczeństwa mikrobiologicznego.

Brak dodatkowej opłaty sanitarnej.

Są to działania niezbędne dla dobra i bezpieczeństwa nas wszystkich.

Zapewniamy również, że wszystkie zabiegi wykonywane w INDEXMEDICA przeprowadzane są w warunkach najwyższej sterylności – nie tylko w obecnej sytuacji, ale od początku naszej działalności, dzięki czemu nasi Pacjenci mogą czuć się bezpiecznie podczas każdej wizyty w naszym centrum. W razie jakichkolwiek pytań prosimy o kontakt telefoniczny lub mailowy z naszym centrum.