Bezbolesne znieczulanie

Nie musisz już bać się wizyty u dentysty! Wszyscy nasi Pacjenci są leczeni całkowicie bez bólu. Lekarz wykonujący dany zabieg indywidualnie dobiera dla każdego pacjenta rodzaj i dawkę leku znieczulającego oraz sposób jego podania. INDEXMEDICA jest wyposażona w znieczuleniach stomatologicznych, m. in. systemy: komputerowy The WAND, konwencjonalny z aspiracją Plura-Jet, śródkostny X-Tip, śródwięzadłowy Cito-Jet, ciśnieniowy Injex.
 
 

_zniecz_2

Komputerowy system do bezbolesnych znieczuleń The WAND

_zniecz_1

Komputerowy system do bezbolesnych znieczuleń The WAND STA

 

Leki znieczulające

Do znieczulania naszych Pacjentów stosujemy wyłącznie leki amerykańsko-niemieckiej firmy 3M-ESPE, które charakteryzują się wysoką czystością samego leku (brak konserwantów obecnych w innych znieczuleniach), a co za tym idzie wysokim bezpieczeństwem a także szybkością działania. Jest to szczególnie istotne dla pacjentów z grup wysokiego ryzyka np. alergików, dzieci i osób z chorobami serca.Znieczulanie dzieci

Ze szczególną troską traktujemy naszych najmłodszych pacjentów. Dzięki zastosowaniu systemu komputerowego The WAND wraz z odpowiednią techniką wykonania znieczulenia (m.in. znieczulenie powierzchniowe śluzówki specjalnym żelem) możemy leczyć dzieci całkowicie bezboleśnie. Bez płaczu, bólu i traumatycznych wspomnień.