Certyfikat jakości ISO 9001:2015

W Centrum Stomatologii Indexmedica zakończył się coroczny zewnętrzny audyt certyfikacyjny Systemu Zarządzania Jakością wg normy ISO 9001. 24 listopada 2020 otrzymaliśmy pozytywną rekomendację jednostki certyfikacyjnej TÜV Rheinland Polska.

Oznacza to, że po raz kolejny została potwierdzona zgodność systemu zarządzania z wymaganiami międzynarodowej normy ISO 9001:2015.

System jakości ISO 9001 został wprowadzony w naszym Centrum w 2008 roku, w 2016 roku wdrożyliśmy nową wersję normy 9001:2015 i corocznie z sukcesem przechodzimy audyty zewnętrzne sprawdzające działanie systemu zarządzania jakością w praktyce.

Certyfikat ISO potwierdza najwyższą jakość świadczonych przez nas usług medycznych oraz jest niezależnym dowodem na to, że wdrożyliśmy System Zarządzania Jakością zgodny z międzynarodowymi standardami oraz skutecznie zarządzamy wszystkimi elementami mającymi wpływ na jakość leczenia. INDEXMEDICA należy do elitarnego grona firm z branży medycznej, które mogą pochwalić się tym jakże cennym wyróżnieniem. Certyfikat ISO to kolejne potwierdzenie faktu, iż INDEXMEDICA oferuje najwyższą jakość usług, a satysfakcję Pacjentów traktuje jako najważniejszy priorytet swojej działalności.

 

5 Miejsce w Polsce wg niezależnego prestiżowego międzynarodowego rankingu GCR – Global Clinic Rating

Z przyjemnością informujemy, że od lat należymy do prestiżowego grona 10 najlepszych klinik w Polsce (na 1889 polskich klinik uwzględnionych w rankingu) wg niezależnego, międzynarodowego rankingu Global Clinic Rating® - www.gcr.org
Indexmedica jest również jedną z 80 najlepszych klinik stomatologicznych na świecie wg tegoż rankingu. GCR uwzględnia ponad 120 tysięcy klinik stomatologicznych na całym świecie, więc tak wysoka pozycja bardzo nas cieszy i motywuje nas do dalszej pracy w celu zapewnienia jak najwyższego poziomu obsługi naszych pacjentów. Ranking ocenia jakość leczenia, opinie pacjentów, kwalifikacje personelu medycznego oraz wyposażenie klinik.

 

Dental Implants Award 2018 for INDEXMEDICA

We are delighted to inform that INDEXMEDICA received Dental Implants Award in the cathegory: Personalized Treatment.
We we awarded for outstanding achievements,best practices and innovative approach to products, treatment methods, communication and investments.
This award proves the highest treatment standards and best quality of services.
We are happy to provide our patients with the best dental care!
To see our Personalized Treatment Certificate, click the graphic below:

 

Certyfikat Solidna Firma

W styczniu 2009 roku Centrum INDEXMEDICA otrzymało prestiżowe wyróżnienie jakim jest tytuł „Solidna Firma”. Program Solidna Firma od momentu inauguracji w 2002 roku wspiera i promuje rzetelne firmy, zarazem poddając je weryfikacji i tworząc bazę godnych zaufania przedsiębiorstw. W dotychczasowych edycjach wręczono łącznie ponad 2200 certyfikatów. Laureatami są zarówno firmy małe, średnie jak i duże, działające na całym świecie oraz funkcjonujące wyłącznie w jednym regionie. Certyfikaty Solidna Firma są najskuteczniejszym potwierdzeniem wiarygodności firmy jako rzetelnego płatnika oraz dobrego pracodawcy.

 

Certyfikat Przedsiębiorstwo Fair Play

W grudniu 2008 roku INDEXMEDICA została laureatem konkursu Przedsiębiorstwo Fair Play. Organizatorem programu jest Fundacja „Instytut Badań nad Demokracją i Przedsiębiorstwem Prywatnym”. Program ten jest afiliowany przy Krajowej Izbie Gospodarczej. Celem programu jest promocja etyki w działalności gospodarczej, promocja rozwoju firm oraz poprawianie wizerunku polskich przedsiębiorstw. Cele tego programu jak najbardziej wpisują się w normy i wymagania określone w zasadach społecznej odpowiedzialności biznesu (CSR – Corporate Social Responsibility). Firmy, które pozytywnie przejdą dwuetapowy proces weryfikacji otrzymują tytuł i certyfikat „Przedsiębiorstwo Fair Play”. Tytuł Przedsiębiorstwo Fair Play stanowi potwierdzenie, iż INDEXMEDICA jest uczciwą i rzetelną firmą, dla której najwyższym celem jest satysfakcja Pacjentów. Wyróżnienie to jest niewątpliwie jednym z najbardziej prestiżowych tytułów które może otrzymać firma.

 

Certyfikat Whatclinic.com 2015 Customer Sevice Award

Miło nam poinformować, iż INDEXMEDICA już po raz drugi z rzędu została odznaczona certyfikatem Whatclinic.com 2015 Customer Service Award.
Nagroda, która otrzymaliśmy za wysoki poziom obsługi pacjenta bardzo nas cieszy i motywuje do utrzymywania i dalszego doskonalenia wysokich standardów obsługi naszych pacjentów.
Dziękujemy za powierzone nam zaufanie i Państwa zdrowie.

 

Akredytacja VDW® – materiały i sprzęt endodontyczny

INDEXMEDICA jest autoryzowanym gabinetem stosującym materiały i sprzęt firmy VDW® (Niemcy). Firma VDW® z siedzibą w Monachium jest liderem innowacyjności i wdrażania najnowszych technologii w materiałach i sprzęcie stosowanym do leczenia endodontycznego zębów. Materiały tej firmy charakteryzują się najwyższą jakością – doskonała trwałość i biokompatybilność. W INDEXMEDICA wykorzystywane są praktycznie wszystkie topowe produkty firmy VDW® z grupy wyposażenia komputerowego do opracowywania oraz wypełniania kanałów korzeniowych: sterowane komputerowo mikrosilniki endodontyczne, najnowsze instrumenty rotacyjne Mtwo, komputerowe systemy do termicznego wypełniania kanałów korzeniowych techniką kondensacji pionowej gutaperki na gorąco, systemy ultradźwiękowe do udrażniania kanałów korzeniowych oraz do usuwania złamanych instrumentów endodontycznych.

 

Akredytacja 3MESPE® – materiały i leki stomatologiczne

INDEXMEDICA jest autoryzowanym gabinetem stosującym materiały i leki stomatologiczne firmy 3MESPE® (USA-Niemcy). Firma 3MESPE® z siedzibą w St. Paul (Minnesota, USA) oraz Seefeld (Niemcy) jest liderem innowacyjności i wdrażania najnowszych technologii w materiałach i lekach stosowanych do rekonstrukcji zębów. Materiały tej firmy charakteryzują się najwyższą jakością – doskonała estetyka, trwałość i biokompatybilność. W INDEXMEDICA wykorzystywane są praktycznie wszystkie topowe produkty firmy 3MESPE®, zaczynając od wysoce efektywnych i bezpiecznych znieczuleń miejscowych, przez doskonałe systemy łączące oraz estetyczne nanokompozytowe wypełnienia, aż do perfekcyjnie imitującej naturalną tkankę zęba ceramiki cyrkonowej (system LAVA®).

 

Akredytacja Global® – zabiegi z wykorzystaniem mikroskopu

INDEXMEDICA jest autoryzowanym gabinetem wykonującym zabiegi mikrochirurgiczne i mikroendodontyczne przy pomocy mikroskopu zabiegowego firmy Global® (USA). Urządzenie to umożliwia wykonywanie zabiegów mikrochirurgicznych (np. resekcje, hemisekcje, zamykanie perforacji) oraz mikroendodontycznych (usuwanie złamanych instrumentów z kanałów korzeniowych, udrażnianie zatkanych kanałów korzeniowych) z niemożliwą do osiągnięcia metodami klasycznymi dokładnością i efektywnością. Mikroskop Global® zapewnia doskonałą widoczność pola zabiegowego z jednoczesną transmisją obrazu na ekran dla asystentki lub Pacjenta.

 

Akredytacja Milestone® – bezbolesne, komputerowe znieczulanie systemem The WAND

INDEXMEDICA jest autoryzowanym gabinetem stosującym komputerowy system bezbolesnego znieczulania The WAND firmy Milestone® (RPA). Dla zapewnienia naszym Pacjentom unikalnego komfortu w trakcie leczenia oraz po wykonanym zabiegu, znieczulenia miejscowe są wykonywane przy pomocy techniki komputerowego śledzenia cisnienia podawanego leku znieczulającego. Zastosowanie systemu The WAND umożliwia uzyskanie wyjątkowo efektywnych i bezbolesnych znieczuleń oraz zredukowanie stresu, jaki był dotąd kojarzony z wizytą u stomatologa.

 

Akredytacja Geistlich® – biomateriały do zabiegów Sterowanej Regeneracji Kości

INDEXMEDICA jest autoryzowanym gabinetem stosującym biomateriały firmy Geistlich® (Szwajcaria). W przypadku zaawansowanych procesów chorobowych często dochodzi do utraty naturalnej tkanki kostnej. W nowoczesnej stomatologii XXI wieku nie są to już zmiany nieodwracalne. Dzięki zastosowaniu specjalnych biomateriałów (sztuczna kość, gąbki kolagenowe, membrany) oraz Sterowanej Regeneracji Kości nasi specjaliści są w stanie zregenerować utraconą tkankę kostną Pacjenta.

 

Akredytacja Mectron® – systemy ultradźwiękowe

INDEXMEDICA jest autoryzowanym gabinetem stosującym najnowsze technologie ultradźwiękowe firmy Mectron® (Włochy). Dzięki zastosowaniu wysoce specjalistycznych urządzeń ultradźwiękowych istnieje możliwość wykonania zabiegów mikrochirurgicznych oraz mikroendodontycznych z niespotykana dokładnością. Systemy te są np. wykorzystywane do udrażniania zatkanych kanałów korzeniowych, do usuwania złamanych instrumentów endodontycznych oraz do opracowywania kanałów korzeniowych i perforacji.

 

Akredytacja Beyond® – wybielanie zębów

INDEXMEDICA jest autoryzowanym gabinetem wykorzystującym do natychmiastowego wybielania zębów sprzęt i materiały amerykańskiej firmy Beyond®. Firma Beyond® Dental & Heath z siedzibą główną w Stafford (Teksas, USA) jest światowym liderem w wykorzystaniu najnowszych technologii w wybielaniu zębów. Stosowany w INDEXMEDICA system natychmiastowego wybielania zębów Beyond® jest szybki (około 45min), wysoce efektywny (rozjaśnienie zębów średnio o 3 tonacje kolorystyczne wg standardowego kolornika VITAPAN Classical®) oraz przede wszystkim bezpieczny dla Pacjentów.

 

Akredytacja Ecolab® – dezynfekcja i sterylizacja

INDEXMEDICA jest autoryzowanym gabinetem wykorzystującym do dezynfekcji i sterylizacji produkty amerykańskiej firmy Ecolab®. Firma Ecolab® z siedzibą główną w St. Paul (Minnesota, USA) jest światowym liderem w produkcji wysoce skutecznych i bezpiecznych dla pacjentów i środowiska naturalnego środków czystości oraz kontroli zakażeń.