W roku 2009 ukończyła Wydział Lekarsko-Dentystyczny na Uniwersytecie Medycznym w Łodzi. Roczny staż kliniczny odbyła w Wojewódzkiej Specjalistycznej Przychodni Stomatologicznej w Łodzi. Po stażu rozwijała swoje zainteresowania pracując w renomowanych gabinetach stomatologicznych w Łodzi. W 2011 przeprowadziła się do Krakowa aby tu kontynuować edukację oraz zdobywać doświadczenie.

Doktor Katarzyna Turlej zajmuje się kompleksowym leczeniem pacjentów, jednakże największe zainteresowanie wzbudziła w niej nowoczesna endodoncja, dająca nowe możliwości leczenia nawet najtrudniejszych przypadków. Dr Turlej stale podnosi swoje kwalifikacje i umiejętności poprzez udział w licznych kursach i szkoleniach (zarówno z zakresu leczenia endodontycznego jaki i ogólnostomatologicznych).

Doktor Turlej od początku pracuje z wizją specjalisty wysokiej klasy, nieprzerwanie wprowadzając nowe metody leczenia na materiałach najbardziej uznanych i renomowanych firm. Jest członkiem PTE (Polskiego Towarzystwa Endodontycznego).

Informacje dodatkowe

Języki obceangielski
E-mailbiuro@indexmedica.pl
Telefon+48 12 631 11 33
PWZ2556883